متقاضيان امريه سربازي

متقاضيان امريه در وزارت نيرو، براي کسب اطلاع از آخرين قوانين و مقررات در اين خصوص در وزارت نيرو مي‌توانند به منو اداره قوانين و مقررات/ امريه يا آدرس Amriyeh.moe.gov.ir مراجعه يا با شماره تلفن 81606271 خانم آرمات تماس حاصل نمايند.


اخبار اداره کل امور اداري

معاون رئيس‌جمهوري: استقرار دولت الكترونيك اجتناب‌ناپذير است
1398/06/25
معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان امور اداري و استخدامي كشور گفت: اصلاح نظام اداري در برهه كنوني يك انتخاب نيست و بايد با همه توان به اين سمت حركت كنيم.
به گزارش روابط عمومي سازمان اداري و استخدامي كشور به نقل از استانداري آذربايجان غربي مهندس جمشيد انصاري درآئين تجليل از دستگاه هاي اجرايي برتر استان در قالب جشنواره شهيد رجايي ، با اشاره به آغاز روند تغيير در نظام اداري كشور گفت: در شرايط فعلي گستردگي نظام اداري در كشور به‌گونه‌اي است  كه بحث اصلاح نظام اداري در كشور ديگر يك انتخاب نيست  و يك الزام و اجبار است.
وي ادامه داد: در حال حاضر گستردگي نظام اداري و هزينه هاي آن بگونه اي است كه در چند سال آينده ، تمامي درآمدهاي كشور به هزينه‌هاي جاري آن اختصاص خواهد يافت .
وي با تاكيد بر اينكه در نظام اداري كشور استقرار دولت الكترونيك اجتباب ناپذير است، افزود: در اصلاح نظام اداري بايد به سمت دولت الكترونيك حركت كنيم كه اين امر مي‌تواند در قطع ارتباط مردم با كاركنان سازمان در راستاي كاهش بروز مفاسد اداري ، ايجاد حقوق برابر براي مردم، كاهش هزينه‌هاي خدمات اداري و سرعت بيشتر در انجام خدمات به ارباب رجوع  و شفافيت در ارائه خدمات بسيار موثر است.
مهندس انصاري با تاكيد بر اينكه در اصلاح ساختار اداري توجه به بهبود فرهنگ سازماني ضروري است، تاكيد كرد: بايد به سمت بهبود فرهنگ سازماني نيز حركت كنيم كه در اين بخش نيز دولت، ۲۰ مولفه عمومي از جمله انضباط اداري، وجدان كاري و حفظ بيت‌المال را طراحي و براي اجرا به دستگاه هاي اجرايي ابلاغ شده است .
معاون رئيس جمهوري در ادامه با اشاره به ابراز رضايت مقام معظم رهبري از فعاليت‌هاي صورت‌گرفته توسط دولت در بخش رونق توليد ادامه داد: علاوه بر بخش دولتي، بخش خصوصي نيز بايد در اين راستا با جديت بيشتر وارد كارزار شود و در رفتارهاي خود براي توسعه سرمايه‌گذاري تغيير ايجاد كند.
وي در ادامه سخنان خود با اعلام موافقت با افزايش اختيارات مديران محلي ادامه داد: تفويض اختيار به مديران استاني بايد از طريق تصويب قانون مطالبه شود و هر قدر مسوولان و مديران استاني اختيار بيشتري داشته باشند، موجب سرعت و سهولت در كارها مي‌شود ولي بايد ساز و كار آن نيز به شكل قانوني مورد توجه قرار گيرد.
رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور  به بيان بخشي از نتايج جشنواره شهيد رجايي در كشور پرداخت و گفت:  آذربايجان‌غربي در بين ۳۱ استان كشور در حوزه رعايت حقوق شهروندي رتبه ۱۵ كسب كرده و در گروه نخست استان‌هاي كشور در بخش رضايت‌مندي مراجعان قرار گرفت و اين  نشان از تلاش مديران استان براي بهبود نظام اداري استان است.
شايان ذكر است دستگاه‌هاي اجرايي برتر آذربايجان‌غربي بر اساس ارزيابي عملكرد آنها در طول سال ۱۳۹۷ در جشنواره شهيد رجايي استان با حضور محمد مهدي شهرياري استاندار آذربايجان غربي و جمشيد انصاري معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور معرفي شدند.
در اين جشنواره، ادارات كل امور اقتصادي و دارايي، بنياد شهيد، آموزش و پرورش و شركت توزيع نيروي برق به ترتيب رتبه هاي نخست گروه عمومي، اجتماعي و قضايي، گروه حمايتي، سلامت و بهداشت، گروه علمي، فرهنگي و آموزشي و گروه شركتها، بيمه و بانك ها را كسب كردند.
همچنين در اين جشنواره رتبه نخست محور ارتقاي سلامت اداري، مسووليت پذيري و پاسخگويي به اداره كل ثبت احوال، رتبه نخست محور استقرار نظام جامع مديريت عملكرد به اداره كل تامين اجتماعي و رتبه نخست رضايتمندي مردم از عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي به شركت گاز رسيد.

اخبار مرتبط با اداره خدمات عمومي و پشتيباني ستاد

1399/08/10
کليه دفاتر و محيط هاي مرتبط به صورت روزانه بوسيله مايع ضدعفوني استاندارد ضدعفوني مي شود.

1399/07/15
نظافت کامل انبار حوزه ستادي توسط نيروها خدماتي انجام گرفت.

1399/07/15
نظافت و ضدعفوني کامل پله ها و محيط اطراف توسط نيروهاي خدماتي انجام گرفت

1399/07/12
نظافت کلي ساختمان طرح تکريم در روز پنج شنبه مورخ 99/07/10 انجام گرديد.

1399/07/12
روز پنج شنبه مورخ 99/07/10 نظافت پارکينگهاي B1 و پارکينگ وزارتي انجام شد.

1399/07/08
دفاتر همکاران به صورت روزانه ضدعفوني ميشود.

1399/07/05
نيروهاي محترم خدماتي در روز پنج شنبه مورخ 1399/08/03 اقدام به جمع آوري نمايشگاه هفته دفاع مقدس نمودند.

نتایج نمایش 1-10 (از 19)
 |<  < 1 - 2  >  >|