متقاضيان امريه سربازي

متقاضيان امريه در وزارت نيرو، براي کسب اطلاع از آخرين قوانين و مقررات در اين خصوص در وزارت نيرو مي‌توانند به منو اداره قوانين و مقررات/ امريه يا آدرس Amriyeh.moe.gov.ir مراجعه يا با شماره تلفن 81606271 خانم آرمات تماس حاصل نمايند.


اخبار اداره کل امور اداري

در مراسمي با حضور رئيس محترم جمهور وزارتخانه ها، دستگاه‌هاي اجرايي و سازمان‌هاي برگزيده در پانزدهمين جشنواره شهيدرجايي معرفي شدند
1398/06/10
برگزيدگان پانزدهمين جشنواره شهيدرجايي طي مراسم ويژه اي با حضور دكتر حسن روحاني، رئيس محترم جمهور، جمعي از وزراء، معاونان رئيس جمهور، استانداران و روسا و نمايندگان سازمان ها و دستگاههاي اجرايي معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي سازمان اداري و استخدامي كشور در اين مراسم كه روز چهارشنبه ششم شهريورماه در سالن اجلاس سران كشورهاي اسلامي برگزار شد، از دستگاههاي اجرايي برگزيده با تقديم لوح و تنديس جشنواره از سوي رئيس جمهور تقدير شد.
در اين مراسم از وزارتخانه هاي نفت، نيرو و بنياد شهيد و امور ايثارگران به عنوان دستگاههاي برتر در مجموع محورهاي شاخص هاي عمومي و اختصاصي به عنوان برگزيدگان سطح ملي تقدير شد.
همچنين شركت مادر تخصصي آب و فاضلاب كشور، سازمان ثبت احوال كشور و شركت ارتباطات زيرساخت به عنوان برگزيدگان اول تا سوم دستگاه هاي وابسته به وزارتخانه ها در مجموع شاخص هاي عمومي و اختصاصي معرفي شدند.
وزارت ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و سازمان حفاظت محيط زيست نيز از بعد شاخص هاي عمومي و وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و شركت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران (توانير) از بعد شاخص هاي اختصاصي در بين دستگاههاي اجرايي برگزيده شدند.
يكي از شاخص هاي جديد ارزيابي شده در پانزدهمين جشنواره شهيد رجايي ميزان رضايتمندي مردم از عملكرد دستگاه در بعد ملي و استاني بوده است.
بر اساس اين ارزيابي از شركت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران(مادر تخصصي توانير) و سازمان ثبت احوال كشور (علاوه بر محورهاي قبلي) از بين دستگاه هاي اجرايي كشور تقدير شد. همچنين استان هاي قزوين، سمنان و خراسان جنوبي به عنوان استان هايي با بيشترين ميزان رضايتمندي مردم از عملكرد دستگاههاي اجرايي استاني معرفي و مورد تقدير قرار گرفتند.
همچنين بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران به عنوان دستگاه برتر بر اساس «دوازده شاخص ابلاغي رئيس جمهور» از بين دستگاههاي اجرايي كشور معرفي شد.
وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح نيز دستگاه برگزيده در محور «شاخص اقدام برجسته» معرفي شد.
شايان ذكر است، به استناد ماده ۸۱ قانون مديريت خدمات كشوري، دستگاه‌هاي اجرايي مكلفند براساس آيين‌نامه‌اي كه با پيشنهاد سازمان اداري و استخدامي كشور به تصويب هيأت وزيران مي‌رسد، با استقرار نظام مديريت عملكرد مشتمل بر ارزيابي عملكرد سازمان، مديريت و كارمندان، برنامه‌هاي سنجش و ارزيابي عملكرد و ميزان بهره‌وري را در واحدهاي خود به مورد اجرا گذاشته و ضمن تهيه گزارش‌هاي نوبه‌اي و منظم، نتايج حاصل را به سازمان گزارش نمايند.
همچنين بر اساس ماده ۸۲ اين قانون، سازمان اداري و استخدامي كشور موظف است استقرار نظام مديريت عملكرد را در سطح كليه دستگاه‌هاي اجرايي پيگيري و نظارت نموده و هر سال گزارشي از عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي و ارزشيابي آنها در ابعاد شاخص‌هاي اختصاصي و عمومي و نحوه اجراء احكام اين قانون را براساس آيين‌نامه‌اي كه با پيشنهاد اين سازمان به تصويب هيأت وزيران مي‌رسد، تهيه و به رييس جمهور و مجلس شوراي اسلامي ارائه كند.
برگزيدگان پانزدهمين جشنواره شهيد رجايي بر اساس ارزيابي‌ عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي و ارزشيابي آنها در سال ۱۳۹۷ تعيين و مورد تقدير قرار گرفتند.

1.jpg

4.jpg

اخبار مرتبط با اداره خدمات عمومي و پشتيباني ستاد

1399/08/10
کليه دفاتر و محيط هاي مرتبط به صورت روزانه بوسيله مايع ضدعفوني استاندارد ضدعفوني مي شود.

1399/07/15
نظافت کامل انبار حوزه ستادي توسط نيروها خدماتي انجام گرفت.

1399/07/15
نظافت و ضدعفوني کامل پله ها و محيط اطراف توسط نيروهاي خدماتي انجام گرفت

1399/07/12
نظافت کلي ساختمان طرح تکريم در روز پنج شنبه مورخ 99/07/10 انجام گرديد.

1399/07/12
روز پنج شنبه مورخ 99/07/10 نظافت پارکينگهاي B1 و پارکينگ وزارتي انجام شد.

1399/07/08
دفاتر همکاران به صورت روزانه ضدعفوني ميشود.

1399/07/05
نيروهاي محترم خدماتي در روز پنج شنبه مورخ 1399/08/03 اقدام به جمع آوري نمايشگاه هفته دفاع مقدس نمودند.

نتایج نمایش 1-10 (از 19)
 |<  < 1 - 2  >  >|