متقاضيان امريه سربازي

متقاضيان امريه در وزارت نيرو، براي کسب اطلاع از آخرين قوانين و مقررات در اين خصوص در وزارت نيرو مي‌توانند به منو اداره قوانين و مقررات/ امريه يا آدرس Amriyeh.moe.gov.ir مراجعه يا با شماره تلفن 81606271 خانم آرمات تماس حاصل نمايند.


اخبار اداره کل امور اداري

تهیه ۱۰۰ هزار بسته آموزشی از محل حذف قبوض کاغذی
1398/06/13
غلامعلی رخشانی مهر  در جمع مسئولین شرکت‌های توزیع نیروی برق تبریز و آذربایجان شرقی با اشاره به عبور موفق از پیک تابستان امسال، اعلام کرد: مدیریت مصرف برق به گونه‌ای هدایت شد که محدودیتی برای صنایع کشور ایجاد نشد و ما حتی شاهد رشد برق مصرفی صنایع در پیک تابستان بودیم.
وی با تاکید بر لزوم تسلط شرکت‌های توزیع برق کشور به دانش روز، افزود: ما باید خود را در عقلانیت دنیا در بخش توزیع سهیم کنیم.
وی ادامه داد: نشست‌ها و همایش‌های علمی باید هدفمند شده و رویکرد همکاران می‌بایست مسائل مبتلابه در حوزه توزیع برق کشور باشد. رخشانی مهر با اشاره به اینکه نصب کنتور‌های هوشمند از سال ۹۰ شروع و تا سال ۹۵ حدود ۳۰۰ هزار دستگاه از این نوع کنتور‌ها در سراسر کشور نصب شد، ادامه داد: در دوماهه اخیر توانستیم ۹۵ هزار دستگاه کنتور هوشمند نصب شد و در افق دو ساله امیدواریم بتوانیم پنج میلیون از این کنتور‌ها را نصب کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی مستمر و مطالبه گری می‌بایست سرلوحه تمامی فعالیت‌های بخش توزیع باشد، زیرا که اگر هزینه‌ها افزایش یابد، این مردم هستند که دچار زیان خواهد شد.
افزایش ۱۰ درصدی مصرف برق صنایع تبریز
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با وجود مدیریت مصرف در ایام پیک تابستان امسال، شاهد رشد ۱۰ درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش این شرکت بودیم.
عادل کاظمی افزود: این افزایش مصرف، نشانه رونق تولید می‌باشد و در واقع فقط زمان مصرف صنایع به زمانی غیر از پیک بار منتقل شد.
وی با اشاره به اینکه برق تبریز بیشترین نسبت کابل زمینی به کل شبکه فشار متوسط را بعد از تهران در کشور داراست، اعلام کرد: ۸۷۰ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت زمینی در توزیع تبریز وجود دارد که تاثیر بسزایی در زیبایی مبلمان شهری داشته و همچنین دارای مزایای دیگری نسبت به شبکه هوایی است.
وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته توانستیم پروژه‌هایی به ارزش ۱۱۶ میلیارد تومان را به پایان برسانیم و در ۴ ماهه نخست امسال نیز ۴۶ میلیارد تومان پروژه اجرا شد.
کاظمی گفت: ۱۶ نرم افزار کاربردی در حوزه‌های مختلف کاری شرکت در عرض ۱۰ ماه عملیاتی شد و سیستم هوش تجاری با قابلیت رصد تمامی آیتم‌های تاثیر گذار در عملکرد شرکت، راه اندازی و به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفته است.
وی از هزینه کرد ۱۸ میلیارد ریال برای اصلاح انشعابات بازار تاریخی تبریز طی چند سال اخیر خبر داد و افزود: پروژه‌هایی به ارزش ۶میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به تازگی در بازار آغاز شده و در حال اجراست و ما امیدواریم با همکاری سازمان‌های مسوول در بازار تبریز، بتوانیم شبکه برق کل بازار را ساماندهی کنیم.
 حذف قبوض کاغذی در راستای سیاست‌های دولت الکترونیک، جزو برنامه‌های وزارت نیرو قرار گرفته و قرار است به مرور زمان قبض کاغذی حذف شده و اطلاعات قبض به صورت پیامک و سایر درگاه‌ها به اطلاع مشترک برسد.
بر این اساس طرح ملی قبض سبز ۱۹ خردادماه توسط وزیر نیرو رونمایی و فرایند حذف قبوض کاغذی در سراسر کشور به صورت رسمی آغاز شد.
منبع:ايرنا

اخبار مرتبط با اداره خدمات عمومي و پشتيباني ستاد

1399/08/10
کليه دفاتر و محيط هاي مرتبط به صورت روزانه بوسيله مايع ضدعفوني استاندارد ضدعفوني مي شود.

1399/07/15
نظافت کامل انبار حوزه ستادي توسط نيروها خدماتي انجام گرفت.

1399/07/15
نظافت و ضدعفوني کامل پله ها و محيط اطراف توسط نيروهاي خدماتي انجام گرفت

1399/07/12
نظافت کلي ساختمان طرح تکريم در روز پنج شنبه مورخ 99/07/10 انجام گرديد.

1399/07/12
روز پنج شنبه مورخ 99/07/10 نظافت پارکينگهاي B1 و پارکينگ وزارتي انجام شد.

1399/07/08
دفاتر همکاران به صورت روزانه ضدعفوني ميشود.

1399/07/05
نيروهاي محترم خدماتي در روز پنج شنبه مورخ 1399/08/03 اقدام به جمع آوري نمايشگاه هفته دفاع مقدس نمودند.

نتایج نمایش 1-10 (از 19)
 |<  < 1 - 2  >  >|