متقاضيان امريه سربازي

متقاضيان امريه در وزارت نيرو، براي کسب اطلاع از آخرين قوانين و مقررات در اين خصوص در وزارت نيرو مي‌توانند به منو اداره قوانين و مقررات/ امريه يا آدرس Amriyeh.moe.gov.ir مراجعه يا با شماره تلفن 81606271 خانم آرمات تماس حاصل نمايند.


اخبار اداره کل امور اداري

خبر معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی
1397/04/02
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ سید صدرالدین صدری نوش آبادی با اشاره به اینکه رسمی و پیمانی دو نوع استخدام تعیین شده در قانون مدیریت است افزود: طبق قانون استخدامی، دستگاه‌های اجرایی برای مشاغل حاکمیتی می توانند کارمندان پیمانی را به نوعی از استخدام رسمی تبدیل وضعیت کنند که هم اکنون با صدور دستورالعمل امکان انجام آن محقق شده است.
وی با بیان اینکه کارمندان شامل این قانون حتما باید دارای شغل حاکمیتی باشند گفت: کارمندانی می توانند طبق این دستورالعمل تبدیل وضعیت شوند که حتما از طریق آزمون، پیمانی شده باشند.
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: گذشت 5 سال از زمان پیمانی شدن، کسب 80 امتیاز برای متوسط ارزیابی در طول 3 سال آخر قبل از تبدیل وضعیت شدن و نداشتن محکومیت‌هایی که در قانون پیگیری های تخلفات اداری تعیین شده است از شرایط موجود در این دستورالعمل است.
صدری با اشاره به قابل اجرا بودن این دستور العمل از زمان ابلاغ آن گفت: محدودیتی برای تبدیل وضعیت کارمندان وجود ندارد و دستگاه‌ها می‌توانند براساس مجوز صادر شدهِ ­سازمان استخدامی کشور،­­نیروی خود را تبدیل وضعیت کنند.