متقاضيان امريه سربازي

متقاضيان امريه در وزارت نيرو، براي کسب اطلاع از آخرين قوانين و مقررات در اين خصوص در وزارت نيرو مي‌توانند به منو اداره قوانين و مقررات/ امريه يا آدرس Amriyeh.moe.gov.ir مراجعه يا با شماره تلفن 81606271 خانم آرمات تماس حاصل نمايند.


اخبار اداره کل امور اداري

اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی
1397/06/17
صبح امروز در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در سالن اجلاس سران برگزار شد، از ۱۴ دستگاه برتر دولتی تقدیر به عمل آمد.
در بخش ملی و در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی وزارتخانه‌های دفاع و پشتیبانی‌ نیروهای مسلح، فناوری و ارتباطات و اطلاعات و نیرو به عنوان دستگاه منتخب، انتخاب شدند که سردار قاسم تقی‌زاده جانشین وزیر دفاع و وزرای ارتباطات و نیرو به نمایندگی از این وزارت‌خانه‌ها سوی رئیس جمهوری مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین شرکت توانیر٬ سازمان سنجش سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی(ایمیدرو) نیز در بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارتخانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شدند و آرش کردی، ابراهیم خدایی و مهدی کرباسیان روسای این دستگاه‌ها آنها با دریافت تندیس و لوح تقدیر از روحانی مورد تقدیر قرار گرفتند.
در بعد شاخص‌های عمومی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و محمد حاج رسولی‌ها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب نیز به نمایندگی از دستگاه‌های متبوع خود در مراسم امروز مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان امور اراضی کشور در بخش شاخص‌های اختصاصی به عنوان نمایندگان دستگاه‌های برگزیده از رئیس‌جمهوری لوح تقدیر و تندیس دریافت کردند.
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی نیز در بخش اصلاح ساختار سازمانی مورد تقدیر رییس جمهوری قرار گرفتند.
روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سازمان بنادر و دریانوردی نیز در بخش توسعه دولت الکترونیک از سوی حسن روحانی تقدیر شدند.

rajaee14.jpg


57741607.jpg